Półkolonie narciarskie Szklarska Poręba

Jeśli Twoje dziecko uwielbia śnieg, zabawę na świeżym powietrzu zimą, a także chce podszkolić się nieco w jeździe na nartach, to nasze półkolonie narciarskie będą idealnym rozwiązaniem! Jest to świetna okazja do tego, aby podszlifować pod okiem profesjonalnych instruktorów zdobyte wcześniej umiejętności. Prowadzimy półkolonie narciarskie dla dzieci w wieku szkolnym 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od godziny 10 do 14. 5-dniowy cykl szkoleń jest skierowany przede wszystkim dla grup średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Zajęcia odbywają się na naszym stoku, jak również na popularnym stoku zlokalizowanym w naszej okolicy, czyli SKI ARENA SZRENICA.

Wesoła Górka Szklarska Poręba

Profesjonalna kadra instruktorska

Zapisując dzieci na organizowane przez nas półkolonie narciarskie rodzice mają pewność, że ich pociechy będą pobierały lekcje u profesjonalistów! To osoby z pasją do narciarstwa, ogromnym doświadczeniem, świetnym podejściem do dzieci oraz wiedzą. Ponadto, nasi instruktorzy dysponują niezbędnymi uprawnieniami, które pozwalają im przeprowadzać lekcje na najwyższym poziomie.

Szkolenia narciarskie dla dzieci

Dzięki naszym zajęciom dzieci podszkolą się z wiedzy teoretycznej, dotyczącej sprzętu oraz zachowania zasad bezpieczeństwa na stoku i podczas zjazdów, a także nabędą nowych umiejętności. Podczas półkolonii uczymy nowych technik jazdy, takich jak np. skręty równoległe NW, skręty równoległe na krawędziach czy jazda śmigiem. Pokazujemy, jakie są sposoby wychodzenia oraz wchodzenia ze skrętów i wiele innych.

Półkolonie narciarskie w Szklarskiej Porębie - dlaczego warto?

W czasie ferii zimowych dzieci zazwyczaj się nudzą. Dostępne w okresie letnim atrakcje na świeżym powietrzu często są zamknięte. Nauka jazdy na nartach jest zatem idealną alternatywą dla siedzenia w domu w czasie ferii. Dzięki niej najmłodsi poznają nowe osoby, podszkolą swoje umiejętności jazdy na nartach, jak również spędzą czas na zewnątrz. Warto podkreślić, że nauka jazdy na nartach daje sporo frajdy. Dzieci uwielbiają nabywać nowych umiejętności poprzez zabawę oraz aktywnie spędzony czas.

Sprawdź CENNIK
zamowstrone.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram