Referencje

Warszawa, 18 lutego 2020 r.

Szkoła narciarsko-snowboardowa Wesoła Górka to niezwykle przyjazne miejsce do nauki sportów zimowych. Przez kilka lat, dopóki nasza Zimowa Szkoła – czyli obowiązkowy dla uczniów klas I wyjazd edukacyjno-sportowy – odbywała się w Szklarskiej Porębie, korzystaliśmy z usług Wesołej Górki. Instruktorzy z radością i cierpliwością ogarniali naszą ponad stuosobową grupę. Sprawnie dobierali naszym uczniom sprzęt, wielokrotnie przywozili zamówione wcześniej narty i deski snowboardowe nawet do naszego ośrodka. Przed zajęciami na stoku opowiadali o zasadach poruszania się w górach. Pierwszego dnia na stoku z cierpliwością weryfikowali umiejętności każdego z osobna uczestnika naszej Szkoły Zimowej. Na stoku dbali o nasze bezpieczeństwo, z wielką odpowiedzialnością oraz radością uczyli jazdy na nartach i snowboardzie, nawet najbardziej opornych na białe szaleństwo.

Wesoła Górka to miejsce, które polecam! Świetni ludzie, odpowiedzialni i cierpliwi instruktorzy, z pasją do gór! Niezwykle pomocni na każdym kroku. Szczególnie doceniam to jako kierownik dużego zimowego wyjazdu dla młodzieży.

Agnieszka Ciesielska
wicedyrektorka LXIV Liceum Ogólnokształcącego
im. S.I. Witkiewicza Witkacego w Warszawie


Pobierz referencje
zamowstrone.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram