Snowtubing / Dętki śnieżne Szklarska Poręba

Snowtubing to ekscytująca zimowa aktywność polegająca na zjeżdżaniu ze wzgórza na napompowanej dętce. To łatwy i przyjemny sposób na przeżycie zimy bez konieczności posiadania umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie! Jedynym wymaganym wyposażeniem jest dętka do snowtubingu. Co ważne, do jazdy na dętce śnieżnej nie jest wymagane doświadczenie. Osoby w każdym wieku mogą cieszyć się tą ekscytującą aktywnością. To idealna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

snowtubing

Snowtubing - zimowe szaleństwo na dętce śnieżnej!

Chcąc nieco odpocząć od tradycyjnych lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie, warto skorzystać z atrakcji, która z pewnością będzie dużym zastrzykiem adrenaliny i frajdą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uważa się, że snowtubing (dosłownie: zjazd wewnątrz rury po śniegu) powstał około lat 20-tych ubiegłego wieku w Alpach. Tuż przed wynalezieniem sanek nasi przodkowie korzystali z uroków zimy, zjeżdżając ze stoków na workach, np. wypełnionych sianem, korzystali z kurtek ortalionowych, gwarantujących dobry poślizg lub też używali starych miednic do kąpania. Później nastała moda na tak zwane “jabłuszka”, sanki z tworzywa sztucznego i wiele innych.

Głównym celem popularyzacji snowtubingu, podobnie jak zjazdów na sankach, jest dobra zabawa i dreszczyk emocji. Należy podkreślić, że z atrakcji tej mogą korzystać również osoby, które nie potrafią jeździć na nartach lub snowboardzie, boją się trenować tego rodzaju sporty zimowe, a zależy im wyłącznie na dobrej zabawie podczas zjazdów ze stoku.

Tor snowtubingowy Szklarska Poręba

Snowtubing to świetna alternatywa dla sanek oraz innych akcesoriów przeznaczonych do zjeżdżania. Wybierając się na stok Wesoła Górka z rodziną lub przyjaciółmi, każdy może zatem skorzystać z dowolnej atrakcji. Jeśli Twoja rodzina, znajomi wolą narty lub snowboard, Ty możesz zabrać swoje pociechy na snowtubing. Gwarantujemy bezpieczną jazdę pełną emocji!

zamowstrone.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram