Zimowe przedszkole Szklarska Poręba

Zimowe przedszkole na stoku Wesoła Górka w Szklarskiej Porębie to świetna okazja do tego, aby nauczyć malucha jazdy na nartach, a także poszaleć z nim na śniegu. To również idealny pomysł na to, aby zorganizować najmłodszym czas na świeżym powietrzu. Prowadzimy profesjonalne zajęcia nauki jazdy na nartach przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zatrudniamy instruktorów z doświadczeniem, niezbędnymi uprawnieniami, a także bardzo dobrym podejściem do dzieci. Zostawiając pociechy pod opieką naszej kadry, rodzice mogą mieć pewność, że będą one bezpieczne, a także świetnie spędzą czas, poznając tajniki narciarstwa.

Zimowe przedszkole Wesoła Górka Szklarska Poręba

Zimowe animacje dla dzieci

Oprócz nauki jazdy na nartach w zimowym przedszkolu dzieci mogą również wziąć udział w zabawach, grach organizowanych na świeżym powietrzu oraz pod dachem. Zajęcia te prowadzą profesjonalni animatorzy. Jest to idealna okazja do tego, aby poznać nowe osoby, zintegrować się z grupą i zaszaleć na śniegu.

Przedszkole narciarskie - nauka jazdy na nartach dla dzieci

Organizujemy 3-godzinne zajęcia nauki jazdy na nartach oraz animacje, od godziny 10.00 lub od 13.00, na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym i zaawansowanym. Grupa “Już jeżdżę” to idealne lekcje przeznaczone dla dzieci, które pierwsze kroki na stoku mają już za sobą. Maluchy potrafią bezpiecznie podjechać wyciągiem, wywrócić się oraz skutecznie hamować pługiem. Zajęcia te skierowane są dla najmłodszych od 4. roku życia. Nauka narciarstwa zajmuje mniej więcej 60% -70% czasu, w zależności od kondycji, możliwości i chęci maluchów. Reszta czasu poświęcana jest na gry i zabawy z animatorem.

Zajęcia w zimowym przedszkolu odbywają się na wyciągach narciarskich Wesoła Górka w Szklarskiej Porębie oraz przylegających do nich wyciągów SKI ARENA SZRENICA. W cenie zajęć jest bilet wstępu na wyciąg BABY LIFT WESOŁA GÓRKA III dł. 60 m oraz ciepły poczęstunek i napój w SKI BAR Wesoła Górka. Instruktorzy weryfikują umiejętności najmłodszych kursantów i przydzielają ich do odpowiednich grup. W razie potrzeby przeprowadzają zajęcia indywidualne.

Sprawdź CENNIK
zamowstrone.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram