Stok narciarski Szklarska Poręba

Jazda na nartach i snowboardzie musi odbywać się w bezpiecznych warunkach, przede wszystkim na dobrze przygotowanym i naśnieżonym stoku. Jak wiadomo, w naszej strefie klimatycznej opady śniegu są nieregularne, trudno zatem liczyć na to, że trasy narciarskie będą zawsze odpowiednio pokryte naturalnym śniegiem. Szukając zatem dobrych warunków do uprawiania narciarstwa lub snowboardingu, warto zdecydować się na spędzenie urlopu zimowego lub ferii w Szklarskiej Porębie.

Naszym klientom oddajemy do dyspozycji dobrze przygotowany, regularnie naśnieżany stok narciarski, który jest idealny zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem lub też snowboardingiem, jak i dla tych, którzy regularnie szusują lub też jeżdżą na desce. Dysponujemy również 3 bezpiecznymi wyciągami przeznaczonymi dla narciarzy i snowboardzistów.

Wesoła Górka Szklarska Poręba

Stok narciarski Wesoła Górka

Chcąc spędzić ferie zimowe na stoku lub też nauczyć się jazdy na nartach czy desce, nie trzeba decydować się na wyjazd za granicę. Stok narciarski Wesoła Górka w Szklarskiej Porębie jest regularnie naśnieżany solidnymi armatkami, które w kilka chwil świetnie poprawiają jakość podłoża tak, aby narciarze i snowboardziści mogli poruszać się po nim bez obaw. Sztuczny śnieg, który wystrzeliwany jest z armatek na nasz stok, nie zawiera chemicznego składu. Jest to wyłącznie woda, która wyrzucana jest z maszyny pod wysokim ciśnieniem w strumieniu zimnego powietrza. Następnie śnieg jest dokładnie ratrakowany. Maszyna rozbija śnieg, frezuje go i odpowiednio dociska. W ten sposób powstaje idealna nawierzchnia do jazdy na nartach i snowboardzie.

Zróżnicowane trasy narciarskie dla dzieci i dorosłych

Osoby, które uwielbiają dreszczyk emocji podczas zjazdu, korzystając z naszego stoku, mogą liczyć na coś specjalnego. Na niektórych naszych trasach można spotkać:
• hopki - pozwalające na wykonywanie skoków podczas jazdy,
• podjazdy oraz zjazdy,
• muldy - przeznaczone dla osób zaawansowanych. Ich pokonanie wymaga dużych umiejętności.

Stoki narciarskie w Szklarskiej Porębie

Jeśli lubisz narciarstwo lub snowboarding, Szklarska Poręba jest idealnym miejscem dla Ciebie! Miejscowość ta oferuje piękne krajobrazy i doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie. W okolicy znajduje się wiele stoków narciarskich o różnym stopniu trudności, więc znajdzie się tam coś dla każdego, od początkujących po zaawansowanych narciarzy. Możesz również wypróbować swoich umiejętności na trasach zjazdowych o różnym stopniu trudności i cieszyć się wspaniałymi widokami. Dołącz do zabawy na stoku narciarskim Wesoła Górka w Szklarskiej Porębie i zapewnij sobie niezapomniane wrażenia!

Sprawdź CENNIK
zamowstrone.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram