Wyciągi narciarskie Szklarska Poręba

Trudno wyobrazić sobie dobrze wyposażony stok narciarski bez bezpiecznego wyciągu. Te specjalne koleje linowe, montowane na stokach, stanowią niewątpliwe ułatwienie zarówno dla początkujących narciarzy i snowboardzistów, jak i dla osób, które jeżdżą już od wielu lat. Ich zadaniem jest transport osób w górę. Aby tuż po udanym zjeździe nie trzeba było odpinać desek czy nart i wchodzić o własnych siłach ponownie na górę, wystarczy skorzystać z wyciągu.

Osoby, które wybierają się na narty bądź snowboard w okolice Szklarskiej Poręby, zapraszamy serdecznie na stok Wesoła Górka. Znajdują się na nim trzy wyciągi narciarskie przeznaczone zarówno dla dzieci i początkujących, jak i dla osób zaawansowanych.

wyciąg narciarski Wesoła Górka Szklarska Poręba

Wyciągi narciarskie dla dzieci i dorosłych

Kompleks Wesoła Górka w Szklarskiej Porębie dysponuje wyciągami narciarskimi dla dzieci i dorosłych. Dla dzieci zostały przygotowane specjalne trasy zjazdowe i wyciągi o mniejszej prędkości, aby zapewnić im bezpieczeństwo oraz umożliwić rozwijanie swoich umiejętności. Dla dorosłych dostępne są bardziej wymagające trasy i wyciągi, które pozwalają na rozwijanie swoich umiejętności i cieszenie się swobodną jazdą na nartach. Wesoła Górka w Szklarskiej Porębie to miejsce dla każdego. Dzięki naszym wyciągom zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cieszyć się zimowym szaleństwem na stoku narciarskim.

Naszym klientom proponujemy skorzystanie z:
• dwóch wyciągów o długości 150 m – idealnych dla osób dorosłych,
• jednego wyciągu “Baby Lift” o długości 60 m – przeznaczonego dla maluchów i ich opiekunów.

Jak bezpiecznie korzystać z wyciągu narciarskiego?

Podczas korzystania z wyciągu narciarskiego należy zwrócić uwagę na inne osoby, znajdujące się wokół. Nie wolno szarpać za linę czy też wychylać się. Aby wyjazd na stok był bezpieczny, należy zachować szczególną ostrożność. Dzięki temu można uniknąć przypadkowego wypadnięcia z wyciągu.

Ponadto, narty zawsze powinny być ustawione w kierunku jazdy. Nie należy nimi wymachiwać czy też poruszać, gdyż mogą przez przypadek się wypiąć lub też zahaczyć o narty drugiej osoby. Podczas korzystania z wyciągu nie wolno również samodzielnie wypinać nart czy deski.

Do zejścia z wyciągu należy przygotować się nieco szybciej. Koniecznie trzeba sprawdzić, czy żaden element stroju, narty czy deska nie zaplątały się w linę. Następnie należy sprawnym ruchem zejść z wyciągu, puścić linę i szybko odejść na bok.

Zimowe szaleństwo w Szklarskiej Porębie

Jeśli lubisz jeździć na nartach czy też desce snowboardowej, zapraszamy do skorzystania z wyciągu narciarskiego Wesoła Górka w Szklarskiej Porębie! Ta magiczna miejscowość oferuje doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się zimowym szaleństwem tak jak lubisz. Oferujemy stok i wyciągi dla narciarzy o różnym poziomie umiejętności, więc niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym narciarzem, znajdziesz coś dla siebie. Nie zwlekaj dłużej i dołącz do zimowej przygody na stoku narciarskim Wesoła Górka w Szklarskiej Porębie!

Sprawdź CENNIK
zamowstrone.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram